PERKANT UŽ 90€ - NEMOKAMAS SIUNTIMAS / PERKANT UŽ 150€ - DOVANA + NEMOKAMAS SIUNTIMAS

BYME. GIMTADIENIO POP UP

BYME. Gimtadienis tarsi stilingų draugių susitikimas. Individualiai jums sukursime įvaizdžius, kurie įsilies į jūsų spintą.
Išgirsime moterų specialistės pranešimą
"Kaip apranga keičia tavo būseną?"

 Švęskime 7 BYME. gimtadienį kartu!🤍

1 of 4
  • Tikime, kad drabužiai turi tarnauti jums, o ne atvirkščiai. Todėl, prieš paleidžiant produktus į prekybą, atsakingai juos testuojame.
    Kiekvieną drabužį vilkime ilgą laiką ir stebime, ar jį patogu vilkėti, kiek stipriai jis glamžosi ir kaip atrodo po ne vieno skalbimo. 

  • Kuriame drabužius, kurie yra minimalistinio modelio bei nepaiso trumpalaikių tendencijų, kad galėtumet džiaugtis ne vieną sezoną.
    BYME. rasite laikui nepavaldžius siluetus- klasikinius, minimalistinius modelius kartu su modernumo prieskoniu. Drabužiai sukurti taip, kad galėtumet vilkėti įvairiom progoms

  • Siuntas pakuojame į aplinkai draugiškas pakuotes. Priklausomai nuo užsakymo dydžio, produktus supakuosime į kartoninę dėžę arba į perdirbamą voką. Viduje rasite vokelį, kuriame palikome padėkos laišką jums

  • Kūryba yra maloniausias ir svarbiausias dizainerės Lauros darbas. Kuriant ji realizuoja ne tik savo mintis, bet ir apgalvoja menkiausias detales. Kad galėtumet jaustis itin patogiai, o drabužis keltų pasitikėjimą savimi. 
    Mūsų kolekcijose rasite drabužius, kurie gali transformuotis ar turi mažiausiai du devėjimosi būdus. 

1 of 4

APIE BYME.

Aš- Laura. BYME. Prekinio ženklo įkūrėja bei diplomuota mados dizainerė.
Kurdama rūbus apgalvoju net menkiausias detales, todėl asortimente rasit daugiafunkcius drabužius, kuriuos galima transformuoti arba turi mažiausiai du devėjimo būdus. Taip sprendžiu vartotojiškumo klausimą bei leidžiu sukurti unikalų įvaizdį.

Visi drabužiai sukurti taip, kad lengvai įsilietų į jūsų drabužinę ir gyvenimo būdą.

1 of 3